Наш курс на 18/10/2021
26.77 грн.
30.90 грн.

Мы поставляем на украинский рынок полимерные ткани
и пленки для рекламы и промышленности с 2003 года.
Каждый день мы всей нашей дружной командой стараемся
предоставить нашим Клиентам как можно

#больше плюсов

 • Стабільна
  якість

  Обираючи партнера, ми в першу чергу керуємося його здатністю гарантувати якість продукції та послуг на постійній основі.

 • Справедлива
  ціна

  Цінова політика компанії завжди прозора і справедлива. Вона складається із сукупності конкурентних переваг, якості надаваних послуг і бажання власників заробляти гроші для успішного розвитку компанії.

 • Безперебійне
  постачання

  Чітко налагоджена схема постачання, системна робота з виробниками і постійний моніторинг ринку дозволяють нам забезпечувати практично безперебійне наявність основного асортименту матеріалів на складах компанії.

 • Бездоганний
  сервіс

  Професійна підтримка, персональна увага і ввічливе ставлення до наших клієнтів допомагають нам зв'язувати партнерські відносини теплотою і взаєморозумінням на довгі роки

#ауа ньюс

Підпишись на розсилку і будь першим, хто дізнається про знижки, акції та іншої актуальної інформації від «Полімерконсалтінг»

Мы стараемся делать все, что в наших силах, чтобы наши партнёры могли сказать:
- «ребята, с вами приятно иметь дело!» - и имели это дело только с нами.

Сергей Иомтев,
Учредитель / Генеральный директор

#зробимо все щоб ви були щасливі

 • Расскажем, покажем

  Задавайте сложные вопросы – получайте умные ответы. Испытывайте образцы – делайте Ваши заказы.

 • Відріжемо, доставимо

  Точно ріжемо! швидко доставляємо

 • Зробимо знижку

  Все просто - берете багато і часто, платите вчасно - маєте знижку!

  • -, -

  • Дуже вдячний компанії за оперативність і розуміння. Завжди йдуть на зустріч і готові допомогти. Також дякую нашому менеджеру Тані Скобловій, щиро бажаю побільше вдячних клієнтів. І окремо дякую за допомогу в неробочий час і на вихідних. Приємно знати, що є постачальник, який відвантажить матеріал у будь-який час доби, буває й таке.

   Володимир Бусленко, "Юнівест Препрес"

  • Співпрацюємо з дружним колективом Полімерконсалтінг не один рік. Хочеться відзначити професіоналізм менеджерів у знанні матеріалів, у бажанні та вмінні знаходити вихід з будь-яких позаштатних ситуацій. Одна з рідкісних якостей компанії - пріоритет збереження імені та відносин при будь-яких обставин.

   Гуленко Володимир, Керівник виробництва ПВК "ІМПЕРАТИВ"

  • Надійним партнером в нашій справі з 2013 року є компанія «Полімерконсалтінг». ЇЇ пріоритетним завданням є розумна і зважена політика співпраці та оперативне виконання замовлень. Продукція, що завжди є в  наявності відповідає високим стандартам та співвідношенню «якість-ціна». Співробітники компанії «Полімерконсалтінг» націлені на вчасне і професійне виконання замовлень, гнучку політику цін, добре взаєморозуміння. Ми високо оцінюємо роботу підприємства на ринку матеріалів для реклами, виконання своїх зобов’язань, індивідуальний підхід до потреб Клієнта.

   Кобрін Юрій, "Пропет Прінт"

#не впевнений що мені це згодиться

Не соромтеся, звертайтеся, проконсультуємо безкоштовно