Наш курс на 27/09/2021
27.14 грн.
31.78 грн.

25/07/2017

Банерна тканина - матеріал для зовнішньої реклами

  • Купить баннер

Банер (банерна тканина ПВХ) матеріал для широкоформатного друку, найчастіше використовується для зовнішньої реклами. Він являє собою полотно з ПВХ тканини, основою якого є поліестерова сітка. Різниться технологією нанесення шару ПВХ: буває литий банер, напів литий (каландрований) і ламінований. Детальніше про банерній тканині, чим вони відрізняються, для яких об'єктів більше застосовуються, читайте далі ...

Банерна тканина. Види і головні відмінності

Фронтліт (Frontlit) - непросвітний банер, відрізняється щільністю і міцністю. Згідно способу виробництва розрізняють литий фронтліт і ламінований, поверхня буває матова і глянсова. Це непрозора тканина для одностороннього друку і зовнішнього підсвічування. Її частіше використовують для друку банерних конструкцій з великим вітровим навантаженням, брандмауерів великих розмірів, білл-бордів. Від щільності матеріалу залежить зносостійкість і термін служби виробів.

Асортимент литого фронтліта в компанії Полімерконсалтінг включає три види тканини 400 г/м2, 460 г/м2, 510г/м2, лімінірованного - два, 400 г/м2 і 440 г/м2. Якщо мова йде про короткострокові проекти рекламних кампаній або виробах невеликого розміру доцільно заощадити на більш легких позиціях.

Переваги литого банера в порівнянні з ламінатом

  • Більш тривалий термін служби
  • Стійкість до перепадів температур і вітрового навантаження

Бекліті (Backlit) просвітний банер - тканина зі светопропускной здатністю не менше 25% здатна рівномірно розсіювати світло, застосовується для виготовлеленя світлових коробів, сітілайтів та інших конструкцій з внутрішньою підсвіткою. Особливістю цього матеріалу є прозорість ПВХ шару, рівномірність і якість нанесення лакового покриття, що в свою чергу покращує яскравість і контрастність зображення.

Блокаут (Blockout) - двостороння лита тканина, всередині має шар, блокуючий світлопропускну здатність. Завдяки цьому надруковані зображення виглядають більш яскраво по обидва боки. Найчастіше використовується для виготовлення дорожніх перетяжок, прапорів, двосторонніх плакатів.

Ряд переваг матеріалу блокаут

  • Зберігає стійкість і яскравість зображення тривалий термін
  • Не схильний до атмосферного впливу, не боїться вологи
  • Можливий двосторонній друк

При виборі банерної тканини слід звертати увагу на її щільність, вага і світлопропускну здатність. Залежно від завдань, які вона повинна вирішувати, необхідно обирати позицію і щільність матеріалу.

Купити банерну тканину можна в будь-якому регіоні України, зв'язавшись з нашими менеджерами. Замовивши зразок-розкладку, ви можете ознайомитися з переліком доступних матеріалів і визначитися з вибором.

Виникли питання? Задайте їх менеджеру.

Не соромтеся, звертайтеся, проконсультуємо безкоштовно